Kremy dla kobiet w ciąży

Niektóre kosmetyki stają się niezbędne dla kobiet będących w ciąży. Pomagają utrzymać skórę przyszłych mam w dobrej kondycji, a przy tym muszą być bezpieczne dla dziecka. Szczególnie istotne są wszelkie kremy, do twarzy, do ciała, do nóg i biustu.

Krem do twarzy powinien mieć wysoki filtr przeciwsłoneczny. Kremy z filtrem należy stosować także zimą. Ciężarne kobiety są narażone na działanie promieni słonecznych, które powodują powstawanie przebarwień.

Aby temu zapobiec, stosuje się filtry do twarzy. Bolączką przyszłych mam są również rozstępy na ciele. Najlepiej zaopatrzyć się w krem, który przeciwdziała ich powstawaniu.

Należy go nakładać minimum dwa razy dziennie, aby chronił skórę przed rozciąganiem. Rozstępy pojawiają się także na piersiach, które zaczynają się powiększać. Krem powinien wzmocnić skórę, a także załagodzić ból.

Kobiety w ciąży mogą narzekać na bóle nóg i łydek, które zaczynają puchnąć. Niezbędny będzie żel, który pozwoli na zmniejszenie opuchlizny i skutecznie ochłodzi bolące miejsca.